Menu


O kempoch

KOPECKÉHO HOKEJOVÁ ŠKOLA - SME NAJLEPŠÍ A SPÁJAME SA S NAJLEPŠÍMI

Srdečne Vás pozývame na 4.ročník Kopeckého hokejovej školy !

Na hokejových kempoch sa zameriame hlavne na herné zručnosti, na samotnú hru, útočnú i obrannú činnosť jednotlivcov aj celého tímu.

Ďalej na zručnosti ako je technika korčuľovania, streľba a práca s pukom.

Naše heslá:

Train like a pro
(Trénuj ako profesionál)
Poskytneme deťom trénerov, ktorí majú skúsenosti s trénovaním detí, a s ktorými sme v kontakte, bude tam posilňovňa, ktorú bude mať na starosti tréner, ktorý trénuje vrcholových športovcov a hlavne, čo je u nás dôležité, trénuje veľa hokejistov. Chceme nahrať tréning, ktorý bude neskôr ukázaný deťom, čo je dobré a čo zlé. A poučiť ich, na čom popracovať, plus bude ukázané, čo je dobré a čoho by sa mali držať.


Feel like a pro
(Cíť sa ako profesionál)
Budeme sa o deti starať ako o profesionálov, pitný režim bude zabezpečený známymi isotonickými nápojmi, strava bude upravená podľa potrieb detí, aby si aj deti z toho čosi odniesli.


Play like a pro
(Hraj ako profesionál)
Budeme sa snažiť deťom vštepiť a dať poznatky, ktoré majú skúsení tréneri a starší hráči, aby to pomohlo mladým hráčom jednoduchšie a rýchlejšie sa naučiť a ozrejmiť riešenia určitých herných činností na ľade.


Kempy sa budú konať na zimnom štadióne v Púchove a v športovom areáli s futbalovým ihriskom, modernou multifunkčnou telocvičňou, ihriskami na basketbal, ktoré sa nachádzajú v bezprostrednej blízkosti štadióna.

Deti si domov odnesú dres s našim logom, dostanú tričko a iné pozornosti.

Pre rodičov je zabezpečená prednáška o strave a stravovacích návykoch s odborníkom na výživu a stravu.

COPYRIGHT © 2018 KOPECKÉHO HOKEJOVÁ ŠKOLA webhosting je sponzorovaný spoločnosťou Webglobe Yegon